Neodločeno na Bonifiki

Kanarčki so odigrali med narodno tekmo proti Italijanskemu tretje ligašu Triestini. V prvem polčasu smo videli hiter dinamičen nogomet, ki bi ga vedno radi gledali. Kanarčki so že v prvih minutah zadeli za vodstvo, ko je Kambič z odličnim strelom od daleč presenetil gostujočega vratarja. Toda gostje so se nekako ubranili in proti koncu polčasa tudi izenačili. V drugem polčasu nismo več videli tako tekoče igre Koprčanov a smo si vseeno priigrali kopici priložnosti, ki pa jih nismo znali unovčiti. Dobra priprava za ponedeljkovo srečanje proti Muri, ki bo na domači Bonifiki ob 20h.

Koper – Triestina 1:1, (1:1)

Strelec 5′ Kambic, 39′ Lescano

Gledalcev: 1600

FC Koper: Strasberger (59′ Koprivec); Hrvatin (46′ Pabai), Mittendorfer, Diarra, Pavlovič (46′ Krajinovič); Groznica (46′ Omladič), Correia (82′ Žavbi), Kambic (Tičič); Sessolo (46′ Barisič), Osuji (46′ Nkada), Mulahusejnović (46′ Ruedl)
Trener: Zoran Zeljkovic

Triestina: Matosevic; Ciofani, Struna (67′ Galliani), Malomo (59′ Struna), Anzolin (67′ Pavlev); Kacinari (59′ Pierobon), Celeghin (59′ Gori), Fofana (59′ Germano); El Azrak (67′ Kozlowski), Minesso (59′ Redan), Lescano (67′ Adorante)
Trener: Attilio Tesser

Kdor si tekme ni ogledal na Bonifiki, si jo lahko ogleda na Telequatro danes ob 21,00.