Zmaga za zaključek sezone

Danes dopoldne so koprčani z odliko odpravili ekipo iz Trsta. Res, da to ni bila prva ekipa Triestine ampak igralci (stari do 19 let), ki igra v  Italijanski C ligi, ampak njen podmladek. Koprčani so tudi večino tekme odigrali z mladinsko ekipo, ki pa ji ni bilo teško parirati in biti boljši od sosedov ter jim nasuli kar štiri zadetke.

Kanarčki se bodo s to odigrano zadnjo  tekmo v letošnjem letu verjetno odpravili na zaslužen odmor, kajti prvenstvo v EPNL se bo nadaljevalo najverjetneje nekje meseca marca. Verjetno kmalu tudi izvemo za novico športnega rasodišča o nadaljni usodi koprskega kluba in igranju v prvi ligi naslednje leto.

FC Koper B – US Triestina U-19 4:1 (2:1)

Strelci za Koper: Ramić, Cvek, Prodanović in Beganović

 

1 komentar

    • Tifozi1987 on 2. 12. 2017 at 13:56

    2 propadla in nekoč VELIKA kluba……oboji z isto težavo: politika + nogonetni tajkuni!

    Vrnite nam NK KOPER 1920!
    Uprava ODSTOP!

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian