Toplo, mrzlo, Maribor ?

V soboto se bosta v Ljudskem vrtu nasproti stala Maribor in Koper. Dvoboj aktualnega državnega in aktualnega pokalnega prvaka prinaša tri potencialno zelo pomembne točke. Točke, ki se bodo dvojno štele v takih dvobojih proti konkurentom v boju za Evropska tekmovanja. Kopru je v pokalu tako spodletelo, da se sprašujemo ali se bodo kanarčki pobrali pred tako pomembnim srečanjem. Ne bi se spuščal in analiziral, na kaj in kako je do takih slabih iger tega prišlo, saj so za to verjetno poskrbeli, tako v strokovnem kot vodstvenem kadru. Mi pa jim lahko zaželimo le, da bodo srečanje odigrali s srcem in ljubeznijo do rumeno, modre barve.

MARIBOR – KOPER

8. april 2023, ob 20.15

Neposredni prenos: Šport TV 1

Sodniki:Balažič Dejan (glavni sodnik), Salkić Alen (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Matković Aleksandar (6. sodnik)
Delegat:Setnikar Gojko