Tokrat razigrani kanarčki

Koprčani so končali niz šestih prvenstvenih tekem brez zmage in z visokim rezultatom premagali Sežančane. V prvem polčasu tekme 19. kroga Prve lige sta na Bonifiki Ennis Jašaragić in Luka Kambić. V drugem so se pa priložnosti, kar vrstile, Koprčani pa zadevali kot za stavo. Strelci pa so bili Jašaragič, Edomwonyi in Požeg Vancaš. Koprski gol pa je bil za Sežano zaklet, ko je Golubović ubranil enajstmetrovko Ndzengueju (prekršek je v kazenskem prostoru naredil Mittendorfer).So pa Sežanci v podalšku le zadeli. Koper bo v 20. zadnjem krogu v soboto gostoval pri Bravu.

KOPER – CB24 TABOR SEŽANA 5:1 (2:0)
Jašaragić 5., 52. Kambič 23., Edomwonyi 79., Požeg Vancaš 81., Briški 91.
V 73. minuti je Golubović (Koper) ubranil enajstmetrovko Ndzengueju.

Koper: Golubović, Šimčak, Novoselec (65./Rajčević), Mittendorfer, Kambič (83./Stanojević), Jašaragić, Osuji (75./Krajinović), Correia (83./ Benedičič), Požeg Vancaš, Kotnik (75./Silajdžić), Edomwonyi.

Tabor: Koprivec, Letaj, Al. Zeljković, Kaleba, Ovsenek (64./Iscaye), Briški, Korošec (64./Ad. Zeljković), Hameed, Kljun (46. Khali), Stanković (64./Mahne Vatovec), Ndzengue (80./El Afghani).

Sodnik: Martin Matoša (Log pri Brezovici)
Designer