Visoka zmaga v Sežani

Nova preizkušnja kanarčkov proti prvo ligaškim klubom, danes v Sežani so odigrali tretjo prijateljsko tekmo po prekinitvi prvenstva. Tekma proti Sežani je bila odigrana za zaprtimi vrati. Mladi Meštrič pa je bil strelec dveh zadetkov v prvem polčasu. Kanarčki so tudi v drugem polčasu polnili domačo mrežo in pokazali, da so dobro pripravljeni za naslednje izzive.

NK Tabor – FC Koper 1 :5 (1;2)

Strelci: 17′,0:1. 20′, 0:2 Meštrič, 1:2 39, Babič, 1:3, 61′ Vršič, 72’1:4 Čirjak, 74’1:5 Šolaja

Koper: Vargić, Hadžić, Cerovec, Žužek, Jozinović, Mišić, Pejić, Meštrič, Vršič, Baša, Djermanović. Klop: Vršič, Šolaja, Badžim, Vekič

Tabor: Sugič, Serge, Azinovič, Nemanič,Salkič, Kouao, Zebič, Krivičič,Sever, Babič, Stefanovič, Klop: Rener, Stančič, Laukžemis, Vukelić, Ndzengue, Grobry, Mihaljević, Horvat, Hlad.

Koprčani, ki so na krilih Meštriča hitro povedli z 0:2. Sledila je izključitev domačega branilca Guyja, kljub igralcu manj pa je zaostanek domačih znižal Mario Babić. Kanarčki so v drugem polčasu zadeli še trikrat, za odmevno zmago Kopra so zadeli Dare Vršič, Lovre Čirjak in Rene Šolaja.