Starejši dečki in ženska ekipa odlično

Starejši dečki še naprej navdušujejo, tokrat so premagali vrstnike ekipo Brava s 3:1.Ker pa je Krka v zadnji tekmi igrala neodločeno so prvaki jeseni naši mladci. Naša ženska ekipa pa je bila boljša od Mariborčank, in jo premagale s 1:0. Koprčanke so zadele že v prvem polčasu in so se s to zmago povzpele na peto mesto na prvenstveni lestvici prve lige ŽNL.

Koper – Bravo Publikom 3:1 (0:2)

Sodniki:Špeh Nik (glavni sodnik), Jerman Simon (1. pomoč), Oman Tim (2. pomoč)
Delegat:Tomljanović Davor
Št. gledalcev:50

Zadetki: Dejan Jelić 0 : 1 13′, Tim Jurman 1 : 1 20′, Lucas Mačak 2 : 1 46′, Lucas Mačak 3 : 1 73′

Koper Obala – ŽNK Tabor 1:0 (1:0)

Sodniki:Subotić Tanja (glavni sodnik), Buh Helena (1. pomoč), Mask Sara (2. pomoč)
Delegat:Vidali Žarko
Št. gledalcev:30