Srečanje generacij

Vsakoletno  srečanje generacij  igralcev letnika 77/78/79.

Danes popoldne so se igralci enih najbolših generacij nogometnega kluba Koper kot vsako leto zbrali in se skupaj najprej napotili na pokopališče. Tam so položili cvetje najbolj priljubljenemu trenerju Dragotu Dobrinu in enemu najboljših igralcev Edisu Čauševiču. Generacija, ki je obetala in je v mladinskih ligah dosegla vse je žal kot že nikolikokrat dosedaj v članskih obstala ih ni zaradi ……….dosegla kar bi mogla. Druženje se je nadaljevalo seveda nogometno, igralci so se med seboj pomerili na njihovi Bonnifiki. Maleševič, Faruk, Bačič, Mikulič, Juratovec, Dromljak, Pucer, brata Softič, Domijo, brata Begiča, Jukan in mnogi drugi so pokazali še vedno zavidljivo znanje.  Kot se spodobi se sračanje konča in zaključi na skupni večerji in dogovorju za naslednje srečanje.

EnglishSlovenian