Spremembe; hitrejši in mlajši

V klubu ne skrivajo, da si želijo ekipo kanarčkov pomladiti in si želeti hitrejših igralcev. Igralska zasedba bo za sigurno doživela spremembe. V dnevniku Ekipa so zapisali, da so rumeno modre že zapustili in se jim zahvalili za sodelovanje. Dare Vršič, Darko Mišič, Goran Jozinovič, Ivan Vargič, Marko Pejič in Stevan Stevanovič. Vsi so imeli še veljavno pogodbo a je bil v njej zapisan aneks, da lahko klub prekine sodelovanje.

1 komentar

    • rumen on 09/06/2021 at 12:59

    Ja, potrebovali so dolgo časa, da so so spregledali. Sedaj, ko ni več financ za plačevanje te legije starostnikov, pa so naenkrat spoznali, da je potrebno vključevati mlajše in hitrejše. Ni še konec odhodov iz kluba, vprašanje pa je ali bo v klubu še naprej Županjević. Če ne bo premikov in rezov v upravi, se Kopru tudi v prihodnji sezoni ne piše dosti boljše.

Komentarji so onemogočeni.