Spomini:


Bilo je lepo, bilo je rumeno in …..

Gol za Edija Pobego: Ekipa Kopra, ki je igrala v 2 jugoslovanski ligi.

Ekipe:– FK Crvena Zvezda »veterani«
– Nogometna reprezentanca Slovenije »zlata generacija«
– Ekipa » Edi All Stars«
– Nogometni Klub Koper, člani generacija 1982-85
– NK Koper, generacija kadeti 1997 (letnik rojstva 1980/81/82)
– FC Bonifika

Veterani Koper starejši:

Kleva Franko, Finkšt Nevjo, Kodarin Marijan, Matkovič Valter, Studen Željko, Ćosič Muhamed, Breznikar Miloš, Rižner Darino, Voljč Robert, Jermaniš Alfred, Zulič Samir, Hrovatič Anton, Vrkič Ljubo, Okčič Nedžad, Kariž Igor, Vitulič Davor, Košpenda Bojan, Stepančič Franko, Pribac Darjo, Viler Marino, Badžim Vlado, Filipovič Boro, Germek Darijo

Edi All Stars:
Valter Birsa, Tim Matavž, Goran Šukalo, Anton Žlogar, Andrej Komac, Josip Iličič, Jasmin Handanovič, Zlatko Dedič, Matej Mavrič Rožič
Selektor Matjaž Kek, pomočnik Milan Miklavič, predsednik NZS Aleksander Čeferin, župan Kopra Boris Popovič, podžupan Jani Bačič, Ante Guberac, Jože Florjanič, Valter Valenčič, Valter Matkovič, dr. Rado Pišot, Sandi Bratkič, Paolo Gregoric, pevec Slavko Ivančič, pevec Vasko, jadralec Gašper Vinčec, rokometaš Nejc Poklar, trener Cimos Koper Fredi Radojkovič, košarkar Goran Jagodnik, nogometni trener Toni Tomažič

Komentarji7

Preskoči na obrazec za komentar

  • Tifozi1987 on 20. december, 2018 at 12:11

  Pope in stručkoti, spokajte kovčke in se skinite ven iz NAŠEGA NK Kopra!

  • Franca on 20. december, 2018 at 6:56

  To so bili časi…. poln stadion in ljubezen do kluba, sedaj pa ne veš ali sploh obstaja in v kateri ligi igrajo. Aja….v ligi prvakov….ups oprostite

  • Starinavijač on 15. december, 2018 at 14:47

  Pope, poglej kaj si vse uničil s svojo aroganco😷😵😤😤😤😤😤

  • Starinavijač on 7. december, 2018 at 18:19

  Veliki kozel, valenćić & kompanija bela…..spokajte kovčke in se poberiti ven iz kluba! Vi ste sramota obalnega športa, kaj ste naredili iz nekoč zelo uglednega kluba!
  Sram vas bodi!
  Politika in muti vode, nimajo kaj delati v športu!

  Pa še to si zapomnite pogrebniki NK Kopra: pravica pa vedno pokaže svojo veličino!!!

  • Koprčan on 5. december, 2018 at 7:15

  “Kozel” ne priznava zgodovine, za njega fc Koper obstaja, ko je on prišel na tla Bonifike. Sevede pred njim ni bilo športa, nogometa, cest, asfalta miru, živeli smo v temi in blatu in gledali uspehe drugih. Pod svetim grbom pa ni bilo sreče je dejal na enemu predvolilnemu radijskem intervjuju . Seveda pod njegovim kozlom pa smo imeli tako srečo, da smo osvojili primorsko ligo le pred nekaj sto navijači. Kako lahko potem takega človeka spoštuješ, , ki razen sebe ne spoštuje drugih in omalovažuje ter ne spoštuje dosežke, ki so jih osvojile generacije in generacije igralcev pred njegovim prihodom. Žalostno je, da je taki človek uničil nogomet na celi obali in še vedno misli, da so za to bili krivi drugi, kajti on ni nikoli kriv za nič. Res pa je, da se bo grobar koprskega nogometa s temi dejanji vpisal v zgodovino, ki jo tako ne spoštuje, seveda razen slike, ki si jo je postavil v muzej, tej pa se ji ni odrekel in tu pri sebi zgodovino spoštuje. Gospod Popovič, če vam lahko povem naš grb, naše barve in himna prav tako spadajo v zgodovino.

  • Tifozi1987 on 4. december, 2018 at 22:50

  Naš klub, naš ponos, NK Koper, rumeno modra barva, stari grb, kanarčki, domači igralci…..sedaj pa je vse obrnjeno na glavo, “zahvala” pa leti na kralja kozlov😑

Komentarji so onemogočeni.