Spomini:


Bilo je lepo, bilo je rumeno in …..

Gol za Edija Pobego: Ekipa Kopra, ki je igrala v 2 jugoslovanski ligi.

Ekipe:– FK Crvena Zvezda »veterani«
– Nogometna reprezentanca Slovenije »zlata generacija«
– Ekipa » Edi All Stars«
– Nogometni Klub Koper, člani generacija 1982-85
– NK Koper, generacija kadeti 1997 (letnik rojstva 1980/81/82)
– FC Bonifika

Veterani Koper starejši:

Kleva Franko, Finkšt Nevjo, Kodarin Marijan, Matkovič Valter, Studen Željko, Ćosič Muhamed, Breznikar Miloš, Rižner Darino, Voljč Robert, Jermaniš Alfred, Zulič Samir, Hrovatič Anton, Vrkič Ljubo, Okčič Nedžad, Kariž Igor, Vitulič Davor, Košpenda Bojan, Stepančič Franko, Pribac Darjo, Viler Marino, Badžim Vlado, Filipovič Boro, Germek Darijo

Edi All Stars:
Valter Birsa, Tim Matavž, Goran Šukalo, Anton Žlogar, Andrej Komac, Josip Iličič, Jasmin Handanovič, Zlatko Dedič, Matej Mavrič Rožič
Selektor Matjaž Kek, pomočnik Milan Miklavič, predsednik NZS Aleksander Čeferin, župan Kopra Boris Popovič, podžupan Jani Bačič, Ante Guberac, Jože Florjanič, Valter Valenčič, Valter Matkovič, dr. Rado Pišot, Sandi Bratkič, Paolo Gregoric, pevec Slavko Ivančič, pevec Vasko, jadralec Gašper Vinčec, rokometaš Nejc Poklar, trener Cimos Koper Fredi Radojkovič, košarkar Goran Jagodnik, nogometni trener Toni Tomažič

EnglishSlovenian