Sodniki pojasnujejo igranje z roko

Združenje nogometnih sodnikov (ZNSS) se je po derbiju oglasilo s pojasnilom glede sojenja igranja z roko v kazenskem primeru. Zdaj se znova oglaša in znova pojasnjuje. Zveza nogometnih sodnikov Slovenije ·

Sledi izobraževalni posnetki: 2.del igre z roko…V preteklem tednu smo predstavili tri primere igre z roko, ko prekrška ni bilo in je bilo potrebno dopustiti nadaljevanje igre.

Tokrat predstavljamo tri primere z mednarodnih tekmovanj, ko se igra z roko kaznuje s kazenskim udarcem.

Izobraževalni posnetki: 2.del igre z roko

V preteklem tednu smo predstavili tri primere igre z roko, ko prekrška ni bilo in je bilo potrebno dopustiti nadaljevanje igre.Tokrat predstavljamo tri primere z mednarodnih tekmovanj, ko se igra z roko kaznuje s kazenskim udarcem.

Objavil/a Zveza nogometnih sodnikov Slovenije dne Petek, 29. marec 2019