Serijo potrditi proti Domžalam

Rumeni so po treh zaporednih porazih le obrnili ploščo, dvakrat zmagali ter se vrnili med tiste ekipe, ki si želijo v evropska tekmovanja. Novi stari trener Rodolfo Vanoli bo v soboto lovil svojo tretjo zaporedno zmago. Tokrat bo imel opravka z Domžalami, najuspešnejšo ekipo letošnjega dela prvenstva, ki v prvi ligi ni izgubila že osem tekem. Srečanja med tema dvema ekipami so bila vedno zanimiva in tako bo vsekakor tudi tokrat. Trener verjetno ne računa na Mateja Palčiča, ki je rahlo poškodovan, kapetana Ivico Guberca, ki je staknil poškodbo na zadnji tekmi proti Aluminiju in Cerovec Denisa, ki ima štiri rumene kartone. Kanarčki pa imajo na klopi kar nekaj kvalitetnih igralcev, ki komaj čakajo, da pokažejo vse svoje znanje in pomagajo k boljšim rezultatom. Dvoboj bo v soboto ob 19.30, neposredni prenos srečanja pa na Planet 2.

Napovednik pred tekmo

Sodniki:Kajtazović Nejc, Friš Tadej (1. pomoč), Smej Simon (2. pomoč) , Matković Aleksandar (4. sodnik), Delegat:Komel Otmar

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper6524162580
Domžale6525162482
ŠRC Bonifikatekmezmageneodločeniporazigoli
Koper331581052
Domžale331081538
Športni park Domžaletekmezmageneodločeniporazigoli
Koper32981528
Domžale32158944