Sedaj pa zares

Sobota bo tisti dan ko prične spomladni prvenstveni ples v tretji slovenski nogometni ligi. Od zadnje tekme prvenstvene tekme je  poteklo že nekaj časa in smo skoraj nanjo pozabili. Toda že v prvem krogu se bosta pomerila kandidata za prvaka. Obe ekipi sta se marljivo pripravljale, katera pa bo tokrat boljša bomo videli že v soboto v Tolminu. “Kanarčki” ne skrivajo, da so prav oni tisti, ki bi morali napredovati, toda le dobre igre na terenu bodo povedale svoje. Koper se je okrepil in sam sodim,da imajo igro in dobro ekipo za napredovanje. Toda za vse to pa je prepotrebna tudi kemija igralcev, vodstva, trenerjev in končno tudi gledalcev, da vsi skupaj kot eden zadihamo za končni uspeh.Komentarji 3

  • Tifozi1987 on 16. marec, 2019 at 14:30
  • Odgovori

  Šampion liga😂😂😂

  • KP stara garda on 16. marec, 2019 at 7:10
  • Odgovori

  Banana liga je na dometu kozlov…

  • Koprčan on 15. marec, 2019 at 6:39
  • Odgovori

  Upam, da bomo prvi in se plasirali v drugo ligo.

Dodaj odgovor

Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen