Še zadnje dejanje

Sobota, Bonifika kraj, kjer se bodo “kanarčki” v zadnji tekmi letošnjega prvenstva poslovili od svojih navijačev. Zmaga, poraz ali neodločeno, kaj bomo videli, kaj osvojili vse to bo znano po srečanj z ekipo Mure. Kako bo sestavljena enajsterica, kdo je zdrav, kdo je v dobri pripravljenosti je v domeni strokovnega štaba. Na nas pa je, da še zadnjič napolnimo stadion in pomagamo rumenim do zmage in z upanjem, da nam bo na tekmi v Domžalah rezultat ustrezal. Ampak nam misli uhajajo na lansko sezono, ko se je prvenstvo zakuhalo prav z ekipo iz Radomelj. Kdo je bil pa glavni akter v igri je vsem navijačem tudi dobro poznano.

.

Koper vs Mura

36.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper | 20.05.2023 ob 20.15 | Prenos: Sportklub 1

Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Vojska Matej (1. pomoč), Salkić Alen (2. pomoč) , Kondić Božo (4. sodnik) , Vinčić Slavko (5. sodnik) , Matković Aleksandar (6. sodnik)


Delegat: Kranjec Sandi