Tudi tokrat poraz

Danes so se kanarčki še drugič srečali v kratkem času z ekipo Istro iz Pule. To naj bi bilo verjetno tudi zadnje srečanje pred prvo prvenstveno tekmo proti Olimpiji. Z zanimanjem smo pričakovali postavitev trenerja Zorana Zeljkoviiča, ki pa tokrat ni dal priložnosti vsem igralcem, nekaj se jih je namreč srečanje ogledalo na tribuni Koprskega stadiona. Prvi polčas je bil v domeni rumenih, ki so s poizkušali streti nasprotnika, vendar zadetka niso dosegli. Koprčani so letos na pripravljalnih tekmah sila neučinkoviti, Maks Barišič je sicer imel nekaj lepih priložnosti, a se vidi, da še ni to tisti ta pravi Maks. Po napaki obrambe v 55 minuti smo v drugem polčasu videli edini zadetek na tekmi. Kanarčki so proti koncu srečanja in po nekaj menjavah igralcev goste potisnili v njihov kazenski prostor in hoteli izenačiti a se to danes ni izšlo.

NK Koper : NK Istra 0:1 (0:0)

Strelec: Ante Erceg v 55. minute! ⚽️

Koper: Koprivec, Karajinovič, Prce, Palčič, Pabai, Tičič, Groznica, , Osuji, Ruedl, Barišić, Mulahusejnović.

Igrali še: Marsetič, Nkada, Pavlovič, Kotnik