Safet Hadžić o včerajšnji tekmi z Bravom

“Rezultat je na koncu realen. 60 minut smo bili slabi, nismo uspeli razviti igre. Nasprotnik je bil dober, agresiven. Na koncu smo imeli dve ali tri priložnosti za zmago, ampak na koncu je to premalo, da bi si zaslužili več.”

Po nekaj letih odsotnosti, se je Safet Hadžić vrnil na klop slovenskega prvoligaša. Tokrat ne kot trener Olimpije, česar smo bili vajeni v zadnjih letih, ampak kot trener Kopra, kjer so mu zaupali vodenje letos izvrstnih kanarčkov po slovesu Zorana Zeljkovića. 54-letni Ljubljančan je tokratni gost Sportklubovega intervjuja, v katerem smo se med drugim pogovarjali tudi o tem, kakšen izziv njegovega predhodnika čaka na mestu glavnega trenerja zmajev. Torej v službi, ki jo Safet Hadžić tako dobro pozna.

Preberi intervju z trenerjem Kopra na Sportal klub na tej povezavi.