S porazom na prvi prijateljski

Tekmi so se Koprčani razšli danes na prijateljski tekmi proti sosedom iz Dekanov. Varovanci trenerja Ščulca so zadeli v prvem polčasu, rezultat pa se do konca srečanja ni več spremenil. Na trenerskem stolčku Kopra pa je prvič proti Dekanom debitiral Zoran Zeljković.

Koper – Dekani 0:1

Na Bonifiki smo videli znane igralce, ki so nas zastopali na prejšnjih tekmah in tudi nekaj novih igralcev, ki naj bi mogoče nastopali za kanarčke v prihodnji sezoni. Na tribuni je bilo videti tudi novega napadalca Kaheem Parrisa. Po besedah predsednika naj bi enajsterico rumeno modrih v nekaj dneh okrepilo še kar nekaj igralcev. Sicer se pa Koprčani v sredo selijo na Mariborsko Pohorje, kjer bodo imeli kar nekaj dni priprav in odigrali tudi kakšno prijateljsko srečanje. Prvo tako naj bi bilo že proti Srbskemu prvoligašu Partizanu iz Beograda.