Rumeno obarvana reprezentanca

Slovenska nogometna reprezentanca je na predzadnji tekmi lige narodov pod prvim trenerskim vodstvom Igorja Benedejčiča v Stožicah igrala 1:1 (1:0) proti Norveški in izpadla v ligo D. Izbranci Igorja Benedejčiča bodo zadnjo tekmo igrali v ponedeljek v Sofiji proti Bolgariji. Koprska zasedba igralcev v reprezentančnem dresu je bila številna. Zopet sta v obrambi odlično zaigrala skupaj brata Struna. V srednji vrsti pa  je zaigral neumorni Domen Črnigoj , ki je bil tudi podajalec za edini zadetek. Škoda, da morajo v reprezentanci igrati tudi nekateri, ki si tega ne zaslužijo, tako, da  je na klopi  ostal Leo Štulac, ki je prav tako odličen podajalec in izvajalec prostih strelov. Družbo poleg omenjenih igralcev  koprske falange in trenerja je na rezervni klopi delal še Miha Blažič.

Preberi več:

Sportal Igor Benedejčič: Rad bi ostal selektor, a ne verjamem, da bom

“Fantom nimam česa očitati. Dali so vse od sebe. Velika hvala tudi navijačem, ki so prišli v tako velikem številu,” je po debiju v selektorski vlogi in remiju proti Norveški z 1:1, po katerem je Slovenija izpadla v najnižji, D razred lige narodov, povedal Igor Benedejčič. Spregovoril je tudi o tem, da želi ostati selektor po novembrskih tekmah.

Facebook
Facebook