Radomlje na Bonifiki

V nedeljo bo Koper po uspeli generalki proti Udineseju gosti novinca v ligi ekipo Radomelj. Na klopi pa bo pomočnik trenerja Denis Halilovič, saj je prvi trener kanarčkov Zoran Zeljković odsoten, ker je bil pozitiven na koronavirus in je moral v samoizolacijo. Odsotnost glavnega trenerja se bo vsekakor poznala, vendar verjamejo, da bo Denis Halilovič svojo nalogo dobro opravil in, da rumeni premorejo dovolj kakovosti za ugoden rezultat. Srečanje bo izpustil tudi kapetan Ivica Guberac zaradi prejetih rumenih kartonov.

Sodniki:Kovačič Darjan (glavni sodnik), Vukan Robert (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik)
Delegat:Komel Otmar
17 krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper | 21.11.2021 ob 20.15 | Prenos: Sportklub 1

There is no formation associated with this shortcode.

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper970224
Kalcer Radomlje92078