Premagali vodilne in prevzeli prvo mesto

Koper je danes demonstriral igro s katero ga bodo druge ekipe težko premagovale. Danes so padli Radomljani, ki so do sedaj imeli glavno vlogo v prvenstvu. Koprčani so od prve minute bili tisti, ki so vedeli kaj hočejo in po kaj so prišli. V igri so bile vse tri točke, ki bi Koper postavili tam kamor sodijo. Danes sta bila strelca Goran Galešič v 18 minuti in Damir Hadžič v 38 minuti. Izkazalo se je, da sta ta dva zadetka že v prvem polčasu dovolj za veliko zmago rumenih. Drugi polčas so poizkušali domači sicer spreobrniti rezultat ampak jim Koprčani niso pustili dovolj prostorja in rutinirano privedli tekmo mirno do konca.

Kalce Radomlje – FC Koper 0:2 – (0:2)
18′ Galešič, 38′ Hadžič

Sodniki:Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč)
Delegat:Vavpetič Vladimir
Št. gledalcev: 400

Rumeni karton:Ivan Borna Jelić Balta

Koper: Nenezič, Mišić, Badžim, Hadžič, Jelič Balta, Guberac, Baša, Žužek, Galešič, Vršič,Štromajer – Igrali še: Meštrič, Vekič, Tomič

Kalcer Radomlje: Lojen, Jazbec, Zabukovnik, Varga, Cerar, Pišek, Nikolić, Jakovljević, Trdin, Guček. Poglajen. – Igrali še: Ahačič, Brolih, Gojak

Komentarji 3

  • rumeni on 16/09/2019 at 10:17

  To je to .
  Kanarčki gas……do konca !

  • StariNavijač on 16/09/2019 at 8:59

  Tako se dela, FORZA KOPER!

  • KP stara garda on 15/09/2019 at 19:50

  Bravo Koper!!!!

Komentarji so onemogočeni.

NK Koper 1920 - 2020 "