Prvi poraz

Koprčani so danes v Poreču odigrali svojo peto pripravljalno tekmo in prvič izgubili. Levski je pod trenerskim vodstvo Stojanoviča bil boljši in zmagal z rezultatom 2:1.Moštvo iz Sofije je hitro povedlo z 2:0, v 17. minuti je koprsko mrežo načel Nigel Roberta. Dobrih deset minut kasneje je po lepi akciji zabil še Steven Petkov. Edini zadetek za Koprčane je dosegel po prekinitvi in gneči v kazenskem prostoru mrežo zatresel Cerovec v 53′. V 29. minuti prvega polčasa je glavni sodnik srečanja izključil našega igralca Kanarčki so po dogovoru kljub temu nadaljevali z enajstimi igralci, ko je vstopil Jelić Balta namesto izključenega Mulahusejnovića.

PFC Levski – FC Koper 2:1,(2:0)

Strelci: 17′ Roberta, 28′ Petkov, 53′ Cerovac

Koper: Vargić, Jozinović, Mittendorfer, Cerovec, Viler, Palčič, Guberac, Vošnjak, Barišić, Vršič, Mulahusejnović.

Posnetek tekme

Oglej si zadetke s tekme Koper Levski na MMC

Mitja Viler: “Na takih težkih tekmah lahko napredujemo, raje imam več tekem z dobrimi nasprotniki. Naš cilj je Evropa in to so take tekme. Čeprav rezultat ni v prvem planu je tudi to res, da je to prvi poraz v tem obdobju. V drugem polčasu je bilo nekaj prebliskov v primerjavi s prvim.”