Prvi poraz

V drugi ligi ni več neporaženih ekip, kajti Koprčani so na Ravnah danes položili orožje in prvič izgubili. Koprčani so izgubili še drugič zapored, po pokalnem so doživeli še prvi ligaški poraz v letošnji sezoni. Recept za koprski skalp je kot prvi našel Mihael Bukovec, ki je bil s Fužinarjem boljši z 2:1. Primorci so se v težavah znašli že v prvi minuti, ko je Igorja Nenezića s strelom po odbiti žogi premagal Tadej Trdina. Gostje so sicer izenačili že v 17. minuti, ko je bil po napaki domače obrambe natančen Edi Baša, za novo veselje domačih gledalcev pa je v 80. minuti poskrbel Matevž Turkuš in po hitrem protinapadu poskrbel za prestižen skalp Ravenčanov. Koper je tekmo sklenil z deseterico nogometašev, dve minuti po drugem golu Korošcev je bil po rdečem kartonu izključen Luka Vekić.

Fužinar – Koper 2:1 (1:1)

Zadetki: Tadej Trdina 2′, Edi Baša 17′, Matevž Turkuš 80′

Sodniki:Čontala Matej (glavni sodnik), Smej Simon (1. pomoč),Herženjak Eric (2. pomoč)
Delegat:Hotko Viktor
Št. gledalcev:400

Rumeni karton: Ivica Guberac, Goran Galešić, Dejan Djermanović, Dare Vršič, Ivan Borna Jelić Balta.