Prvaki MNZ pokala

Danes sta se v finalu pokalnega tekmovanja MNZ pomerila Cherrybox 24 Tabor, drugo uvrščena ekipa druge lige in prvouvrščeni klub tretje lige Koper. Koprčani so bili boljši in še drugič zapored prejeli zmagovalni pokal.


Koper : Cherrybox 24 Tabor  4 : 2 (2 : 1)

Strelci: 1 : 0 – Sačer Mario (13′), 1 : 1 – Sever Leon (25′), 2 : 1 – Gajšek Robi (34′), 3 : 1 – Baša Edi (47′), 3 : 2 – Stare Marsel (69′), 4 : 2 – Andjelić Stefan (76′, 11m)

Rumeni kartoni: Hadžić Damir (39′), Slavec Matic (43′), Stare Marsel (46′), Perhavec Žiga (53′), Škerjanc Davor (76′)

Sodnik: Pirjevec Andrej (Koper/Capodistria ), delegat: Besednjak Aljoša

Koper: Grlj Antonio,Hadžić Damir, Petrović Matija, Vrdoljak Stipe, Badžim Luka, Gajšek Robi, Angov Dejan, Tomić Željko, Cvek Kristjan, Sačer Mario, Verunica Mateo

Igrali še: Opara Žiga, Denis Cerovac,Kristjan Anđelič, Kristjan Glavaš, Edi Baša

Rezervni igralci: Bužan Primož,Opara Žiga, Cerovec Denis, Glavaš Kristijan, Andjelić Stefan, Baša Edi, Štromajer Jaka

Koprčani so danes premagali ekipo iz Sežane in osvojili pokal MNZ. Ekipi sta sicer odigrali srečanje s igralci, ki igrajo malo manj v prvenstvu, a smo gledali zanimivo srečanje z dosti zadetki, v katerem so prevladovali z dobro igro rumeno modri “kanarčki”. Pred finalno tekmo pokala pa sta se v polfinalni tekmi mladinskega pokala srečali ekipi Kopra in Domžal. Žal so tokrat bili boljši Domžalčani in z zmago 4:0 napredovali v finale.

Facebook
Facebook