Proti Bravu v petek

Po neuspelem srečanju proti Muri se bodo že v petek kanarčki pomerili proti ekipi Brava iz Ljubljane. “Zelo sem razočaran,” je jasno dal vedeti Zoran Zeljković “Fantom sem po tekmi z Muro povedal, da so očitno pozabili, na kakšen način smo slavili na uvodnih dveh tekmah. Vztrajam pri tem, da je naša ekipa zelo dobra, toda le tedaj, ko daje vse od sebe. Vseh 100 odstotkov. Tokrat temu ni bilo tako. Na začetku tekme z Muro nismo bili niti na 80-odstotkih! Trdim, da smo izgubili zaradi odnosa. Upam, da so nogometaši razumeli sporočilo, ki je kristalno jasno: s pol moči ne moreš igrati proti nikomur v ligi!“. Upamo, da bo popravni v Ljubljani …….

Prva liga telemach

Bravo vs Koper

5. krog Ljubljana, Športni park Šiška Ljubljana  18.08.2023 ob 17.30 Prenos: Sportklub 1

Sodniki:Šmajc David (glavni sodnik), Gabrovec David (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) , Jerič Anže (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik)
Delegat:Bezjak Dušan