V Umagu neodločeno proti Osijeku

Osijek je v prvih 45 minutah s hat-trickom Špoljarića prepričljivo vodil, nato pa so kanarčki v nadaljevanju dosegli štiri zadetke.

Prva preizkušnja za Osječane v Umagu je bila prava golijada. Na koncu se je končalo z remijem 4:4, obe ekipi pa sta imeli vsak svoj polčas. Osijek je bil v prvem povsem dominanten in si priigral celo tri zadetke prednosti. Povedel je že v 4. minuti, ko je Bakić idealno posredoval Špoljariću , slednji pa je z glavo s petih metrov zadel desni kot. Le šest minut pozneje je bilo 2:0. Igralci Osijeka so z visokim pritiskom na koprsko obrambo prisilili v napako, tako da je vratar Hvalič žogo tako rekoč podal do Špoljarića, ki je zlahka dosegel svoj drugi zadetek. Precej drugače je bilo v nadaljevanju tekme. Koprčani so znižali v 52. minuti. Nkad je asistiral za Ochienga , ki se je dobro znašel pred vrati Kolića in zadel za 3:1. Takoj ko smo krenili s centra, so Slovenci dosegli nov gol. Stanojević je na lep način zaključil hitro akcijo soigralcev in neubranljivo zadel v levi kot šibkega Kolića. V 61. minuti so bili Osječani znova neprevidni na svoji polovici igrišča, kar je izkoristil prebrisani Nkada in izenačil na 3:3. Popoln preobrat se je zgodil v 72. minuti, ko je Požeg Vancaš z leve strani kazenskega prostora zelo natančno meril v nasprotni spodnji kot – 3:4. Le štiri minute pozneje so belo-modri vseeno izenačili. Živkovičje bil pobudnik tega napada, Špoljarić je žogo zgrešil za Bakića, ki je z roba kazenskega prostora lepo zadel desni kot. Ob koncu tekme bi Omerović skorajda zadel za novo vodstvo Osijeka, a je najboljši posameznik te tekme Špoljarić v 87. minuti zadel prečko. Žoga se je od golove črte odbila in ostalo je 4:4.

Osijek – Koper 4:4 (3:0)
Strelci za Koper: Ochieng(52´), Stanojević(54´), Nkada(61´), Požeg Vancaš(72´).
Strelci za Osijek: Josip Špoljarić hat trick,Ognjen Bakić.