Prijateljska s HNK Reko

Danes so se Koprčani pomerili na prijateljski tekmi proti Hrvaškemu prvoligašu Rijeki. Na Rujevici so  domačini z dvema zadetkoma in lepo prednostjo odšli na odmor.Koprčani pa so si v prvem polčasu pripravili kar nekaj priložnosti za zadetek, a se mreža domačina ni zatresla. V drugem delu igralci Rijeke povišajo svoje vodstvo na 3. proti n0. A le nekaj minut kasneje tik pred koncem srečanja naš mladi vratar Tiganj ubrani strel iz enajstih metrov strelcu tretjega zadetka Obregónu. Rezultat se ni več menjal in Koprčani so žal srečanje izgubili.

Slika Facebook FC Koper

Rijeka – Koper 3:0, (2:0)

    Stadion HNK Rijeka. Sudac: Ivan Bebek (Rijeka)

    Strijelci: 1:0 Drmić (24′), 2:0 Grudina (34′- ag.), 3:0 Obregon (70′).

    RIJEKA: Prskalo (46′ Zlomislić), Tomečak (od 58′ Braut), Krešić (od 68′ I. Smolčić), Galović, Vukčević (od 46′ Galešić), Murić (od 46′ Lepinjica), Selahi, Pavičić, Ampem (od 58′ Jurišić), Vučkić, Drmić (46′ Obregon).

    KOPER: Karajbić, Žužek, Ilieski, Viler, Vošnjak, Grudina, Varešanović, Barišić, Simić, Oštrek, Osuji. Još su igrali: Tiganj, Krajinović, Bešir, Colley, Guberac, Rudonja.