V Celju poraz

Članska ekipa se je danes pomerila na prijateljski tekmi proti državnim prvakom Celju . Po prestavitvi državnega prvenstva (začelo se bo 22.8) so danes gostovali v Celju. Tekma se je končala z zmago domačina s trti proti nič za domačine. Dvoboj “prvakov” prve in druge lige je potekal pred praznimi tribunami stadiona Z’dežele, edini zadetek pa je v izdihljajih prvega polčasa dosegel Matic Vrbanec.

NK Celje – FC Koper 1:0 (1:0)

Koprčani proti Celju – tokrat premierno z opremo novega opremljevalca Macron. Današnje srečanje med NK Celje in FC Luka Koper v celjski Areni Petrol se je končalo z izidom 1:0. V drugem polčasu nismo videli zadetkov. Celjani so zadržali prednost iz prvega polčasa.

1 komentar

    • StariNavijač on 13/08/2020 at 14:12

    Novi dresi pa “rumeno modri” v sanjah……od kdaj im Koper črno belo kombinacijo????

Komentarji so onemogočeni.