Prihod novih igralcev na Bonifiko

Ali sledi množična selitev iz Novega mesta v Koper, saj tako smo prebrali v nekaterih časopisih. Poleg trenerja Zeljkoviča naj bi z njim prišli tudi trije obetavni igralci Krke. V kvalifikacijah so se izkazali Kaheem Parris jamajški reprezentant, ki naj bi gledali tudi ogledniki iz Maribora in Olimpije. 20. letni vezni igralec Luka Vešner Tičič in 22. letni bočni branilec Luka Kambič. Vsi trije naj bi zaupali trenerju in nadaljevali športno pot na naši Bonifiki. Načeloma naj bi vsi trije že podpisali in naj bi to bilo danes tudi uradno obelodanjeno.

2 komentarja

    • rumen on 16/06/2021 at 11:37

    Sveža kri je vedno dobrodošla, posebno v tej situaciji. Ob ostalih izkušenih igralcih pa je potrebno dodati še domači mladi kader ter tako oblikovati spodobno ekipo, ki nas lahko dostojno zastopa v naslednji prvenstveni sezoni.

      • Karlo on 16/06/2021 at 21:39

      Domačemu mlademu kadru so sporočili na sestanku da lahko grejo via. Tolko o kao nogometni šoli.

Komentarji so onemogočeni.