Koper boljši od Zvezde

Nogometaši Crvene zvezde poraženi na pripravljalni tekmi proti Kopru z rezultatom 0:1. Koper je izzval srbskega velikana Crveno zvezdo in jih kot edini slovenski nasprotnik tudi uspel premagati, kajti srečanje so začeli v svoji najmočnejši zasedbi. Varovanci Zorana Zeljkovića so se predstavili v dobri podobi, kar jim je prineslo prestižno zmago. Prvi polčas se je končal z rezultatom nič proti nič. Več posesti žoge so imeli igralci zvezde vendar so si ustvarili le dve pravi priliki za zadetek Na drugi strani pa je najlepšo priložnost v prvem imel Bede Osujij. So pa kanarčki odigrali dobro in v drugem polčasu pokazali tisto pravo igro, ki jo pričakujemo. Edini zadetek na srečanju je dosegel Andrej Kotnik z lepim strelom s kakih dvajsetih metrov matiral zvezdinega vratarja v 51 minuti. V igro sta v drugem polčasu poleg še nekaterih vstopila tudi novinca Omar Correia , ki je v pretekli sezoni igral za drugo ekipo slovitega PSG-ja, za katero je zbral 21 nastopov in se trikrat vpisal med strelce ter napadalec Cisse.

Koper : Crvena zvezda 1:0, (0:0)
Strelec:Kotnik 51′

Koper: Golubović, Šimčak, Novoselec, Žužek, Kambič, Mittendorfer, Vešner Tičić, Krajinović, Kotnik, Osuji, Kolobarić.
Igrali še: Golubović, Pavlović, Žužek, Rajčević, Novoselec, Correia, Benedičič, Daley, Kotnik, Šušnjara in Cisse

Crvena zvezda: Borjan (od 67. Popović), Pićini (od 84. Bakajoko), Dragović (od 84. Leković), Eraković, Rodić (od Gobeljić), Sanogo (od 16. Srnić), Kangva (od 46. Ben), Kanga (od 60. Nikolić), Bukari (od 46. Ibrahim), Ivanić (od Živković), Katai (od 67. Lučić).