Koper na drugi neodločeno

Na drugi tekmi so se Koprčani pomerili z Zagrebškim Dinamom in odigrali z neodločenim rezultatom. Izbranci Zorana Zeljkovića so se izkazali proti serijskemu hrvaškemu prvaku, ki ga vodi Igor Bišćan, ki ni računal na sedem reprezentantov, med njimi so, kar štirje (Dominik Livaković, Luka Ivanušec, Josip Šutalo in Bruno Petković) nedavno s Hrvaško v ligi narodov osvojili drugo mesto, se je Dinamo proti Kopru še vedno predstavil z močno zasedbo. Koprčani so tako z novinci in dobro igro na Gorenjskem presenetili hrvaškega favorita.

Add an overline text

Kanarčki neodločeno proti Dinamu

FC Koper – NGD Dinamo 2:2, (0:1)

Kočar, Krajinovič, Marin, Topić

Koper: 1 polčas

Jan Koprivec, Mamadou Diarra, Mark Pabai, Franjo Prce, Diaby, Omar Correia, Luka Tičič, Bede Amarachi Osuji, Nik Omladič, Maks Barišič, Nardin Mulahusejnovič

Igrali še: Stanojević, Marsetić, Kambić, Koderman, Groznica, Kotnik, Nkada, Krajinović in Kočar, Ruedl

Slika Gnk Dinamo