»

Premalo za četrto mesto, žal!

Taktični in negledljiv prvi polčas, ko sta obe ekipi igrale zelo previdno, dejali bi nogometni šah. Koprčani so sicer imeli več posesti žoge a so gosti imeli bojše priložnosti. Tudi drugi polčas sta obe ekipi igrale disciplinirano a le do grobe napake rumenih, ko je Boateng le zadel za vodstvo zmajev. Sicer sam ne vem zakaj Koper začne igrati šele, ko prejme zadetek. In kot takega v nadaljevanju igre si želimo gledati še naprej. Drugi polčas se je videlo, da znajo in zmorejo, toda non stop ponavljati, da igramo proti dobri ekipi me že jezi. Koper se nikoli ni bal nasprotnika bil to štajerski klub ali ljubljanski klub. Mi smo pa Koper in spoštovanja do sebe in malo zavedanja o moči, samo zavesti ne bi škodilo. Olimpija slaba ranljiva in brez ideje jo je tokrat odnesla s točko bolj po naši bojazljivosti kot njihovi precenjeni kakovosti. Koprčani so tako nadaljevali svoj niz neporaženosti, ki traja zdaj že osem tekem.

Permanent link to this article: http://www.nk-koper.si/premalo-za-cetrto-mesto-zal/

EnglishSlovenščina