»

Premalo za četrto mesto, žal!

Taktični in negledljiv prvi polčas, ko sta obe ekipi igrale zelo previdno, dejali bi nogometni šah. Koprčani so sicer imeli več posesti žoge a so gosti imeli bojše priložnosti. Tudi drugi polčas sta obe ekipi igrale disciplinirano a le do grobe napake rumenih, ko je Boateng le zadel za vodstvo zmajev. Sicer sam ne vem zakaj Koper začne igrati šele, ko prejme zadetek. In kot takega v nadaljevanju igre si želimo gledati še naprej. Drugi polčas se je videlo, da znajo in zmorejo, toda non stop ponavljati, da igramo proti dobri ekipi me že jezi. Koper se nikoli ni bal nasprotnika bil to štajerski klub ali ljubljanski klub. Mi smo pa Koper in spoštovanja do sebe in malo zavedanja o moči, samo zavesti ne bi škodilo. Olimpija slaba ranljiva in brez ideje jo je tokrat odnesla s točko bolj po naši bojazljivosti kot njihovi precenjeni kakovosti. Koprčani so tako nadaljevali svoj niz neporaženosti, ki traja zdaj že osem tekem.

Permanent link to this article: http://www.nk-koper.si/premalo-za-cetrto-mesto-zal/

1. Tifozi markovec

Mi smo naj slabša pubiliga v sloveniji samo znamo kritizirati nic kaj dobrega pozitivnega napisati tisti ki kvasite,kritizirajo nadenite si kopacke pa na igrišče da vas vidim kaj vi znate samo z kavca znate pisat in bit pametni glede nogometa fujjjjj….

2. Tifozi KP

Saj smo se pogreznikli od sramu. Ko misliš, da ne more iti slabše. Sramota vseh sramot.

3. Navijač

Ne moreš verjet…. nekje sem prebral komentar in ga prepisal ……Hehe, kaksna bruka FC Koper.. takoj po tekmi so na zvočnike na ves glas spustili komad “ne može nam niko ništa”. Jaz bi se v zemljo pogreznil od sramu, če bi bil Koprčan. jast tudi…saj to ni mogoče.

4. navijač z obale

Ma nismo odigrali slabo, morem rečt da je tudi olimpija odigrala solidno glede na formo v zadnjih krogih, je pa res da bi si morali mi več upati, ker glede na prikazano na prejšnjih tekmah smo bili favorit, nismo si pa upali to pokazati na igrišču, nevem zakaj ne…
    Ibričić fenomenalno, škoda da ni Pranjića, ker potrebujemo še enega močnega igralca na sredini.

5. Tifozi 1987

1.) Ibričić = Kralj
    2.) Boki (Horvat+Kokorović) = nula, nimata znanja
    za 1 sami pravi center v 16-m
    3.) Zadnja linija: Gregov = zmeden + Datković = prepočasen
    4.) Belima = tehnika ja, samozavest ne
    5.) Križman + Hodžić = odlični okepitvi
    6.) Krivičič vedno boljši = nogometna šola NK Koper
    7.) Antolović = predrzen, skoraj je zakuhal gol
    8.) 1 polčas bojezniv in brez idej, 2 polčas borberen, vendar težava nastopi, ker nimamo pravih bočnih, ki se upajo narediti preskok v kvaliteti…..hmmm imamo ja Dedić, ki žal ne igra, pa boljši je od foreštov

Trener Pamić: kot igralca RESPECT, žal kot trener ni prinesel nekega napredka v vzgoji domačih igralcev (itak žal on ne odloča kdo mora igrati) + igralci so taktično slabo postavljeni v coni kreiranja igre, izjema Ibričić

Skratka: domačih igralcev je v prvi postavi samo za vzorec……mahhhh bomo videli kam to pelje…..

Koper se nikoli ni bal žabarjev in totih štajercev, zdaj pa se spoštuje že vsak k…..c od nasprotnika, zato smo tam kjer smo

Forza NK Koper 1920 & Tifozi 1987
    Ps: licenca=glavoboli za kuhinjo

6. KP stara garda

Dokler bodo spuscali NIKO NAM NEMOZE NISTA po tekmi smo cirkus in danes je bil dvoboj tveh cirkusantov…….
    Tezko reci kdo je slabsi od teh dveh trenutno….sej bo kmalu jasno…..CIRKUS BONIFIKA…..cirkus ZABARIJA

Comments have been disabled.

EnglishSlovenščina