Pred tekmo z Gorico

V sredo smo videli v Stožicah enega največjih porazov kanarčkov zadnjih let. Če me spomin ne vera se je to zgodilo tudi v Mariboru pred nekaj leti, ko so rumeni prejeli šest zadetkov. Smo pa tudi mi bili nagrajeni z zgodovinsko visoko zmago, ko je kanarčke vodil Vlado Badžim, ki je s svojimi fanti Gorici nasul kar sedem zadetkov. Ampak pustimo to, v soboto se bodo morali igralci, strokovni štab in končno tudi vodstvo pogovoriti, skregati se med seboj ali narediti kar koli, da se to ne ponovi. Kajti v javnosti govoriti o Evropi in igranje v njenem tekmovanju s takimi prikazanimi igrami je smešno. Ne, da ne bi verjeli in seveda upanje umre na koncu vendar bo potrebno strniti vrste se zbrati in končno tudi zaigrati. Proti Gorici ni bilo nikoli lahko, ko pa so še na zadnjem srečanju v upanju za obstanek končno vpisali tri točke še težje. No če pa se povrnem na začetek zapisa o visokih zmagah in porazih sta ekipi Kopra in Gorice v dosedanjih tekmovanjih izenačena v zmagah, neodločenih rezultatih in porazih ampak Koper zaostaja za sedem zadetkov in prav za toliko so vrtnice v dosedanjih srečanjih boljše od nas. Malo za šalo malo za res bi dejali, da bi sedaj na klopi potrebovali Vlada Badžima, da bi se rezultatsko in kako drugače izenačili z ekipo Gorice. In na koncu še kapetan Guberac, ki je strnil nekaj besed pred tekmo v soboto »Čaka nas zelo pomembna tekma, pa takšnem šokantnem porazu s šestimi prejetimi zadetki,  kar seveda  ni dobro za psihološko pripravo. Se pa dobro zavedamo odgovornosti, odlično treniramo in verjamem, da bomo že v soboto potrdili, da smo danes imeli slab dan ter vpisali tri točke proti Gorici.«

Napovednik:

Sodniki: Obrenović Rade (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Šabanagić Denis (4. sodnik)
Delegat: Kranjec Sandi

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper8128252899
Gorica81282528106