Pred tekmo z ekipo Brava

V pokalu smo napredovali v polfinale pokala in sedaj v soboto na Bonifiki pričakujemo ekipo Brava. Ne prav prepričljive zadnje igre kanarčkov nam begajo misli, da mogoče malo izgubljamo sapo. Toda mi smo večni optimisti in se ne nikoli predamo, kot tudi mislim igralci, ki smo vedno z njimi. Igralci in le oni so tisti, ki nam bodo te misli z dobrimi igrami razblinili. Samo še nekaj krogov je potrebno odigrati kot je treba in se res potruditi, da bi le videli tako opevano Evropsko tekmovanje. Ne bo pa nam lahko, Ljubljančani igrajo dober in lep nogomet, tako, da se bodo morali kanarčki kar potruditi.

Koper – Bravo

Sodniki: Mertik Bojan (glavni sodnik), Herženjak Eric (1. pomoč), Kranjc Tomaž (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik)
Delegat: Šturm Emil

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper31112
Bravo31114

Prepoved nastopa: Mihail Caimacov