Pred srečanjem v Ljubljani

Kanarčki okronani z zmago proti Gorici potujejo v Ljubljano nekoliko bolj samozavestni. Miran Srebrnič trener na klopi Kopra, je v Gorici z ekipo zadal domačim enega najbolj bolečih porazov, spomnimo pa se še rezultata 1:7, ko je tedanji trener Vlado Badžim potolkel goriške vrtnice. Po porazu v Sežani in domačem remiju z Olimpijo je zmaga na severu Primorske prva potrditev napovedi vodstva kluba, da se bodo rumeni borili za najboljša mesta. V Šiški pa bodo poizkušali potrditi zmago iz tretjega kroga, ampak vemo, da to ne bo prav lahko, saj Bravo igra hitro in obenem tudi všečno. Ampak Koper iz tekme v tekmo napreduje in ekipi ter vodstvu želimo v nadaljevanju prvenstva vse najboljše.

Prva liga Telekom Slovenije, 4. krog, Stadion: Športni park Šiška

19. september 2020, ob 15.45, Neposredni prenos: Planet 2