Pred Celjem na Bonifiki

V samo dveh tednih se bodo kanarčki pomerili proti Celjanom. Prvenstvena tekma 30. kroga bo že v nedeljo, pokalna pa v četrtek 21.4.22 ob 20h na Bonifiki. O pomembnosti obeh srečanj ni govoriti, kajti vložek je ogromen. Ekipe, ki pridejo na našo zelenico se zaprejo, vendar so rumeni iz tekme v tekmo s svojo igro in taktiko podredili tudi taki postavitvi gostujočih ekip. Škoda, da se je poškodoval Maks Barišić, ki je v roke prejel nagrado za najboljšega posameznika jesenskega dela prvenstva. Priznanje podeljuje SPINS (člani Sindikata profesionalnih igralcev nogometa Slovenije).

Koper : Celje

30.krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper 10.04.2022 ob 20.15 Prenos: Sportklub 1
Sodniki: Sagrković Asmir (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Mikača Goran (2. pomoč) , Matoša Martin (4. sodnik) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik)

Delegat: Pokovec Vinkonere
Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper83352226120
Celje83262235107

There is no formation associated with this shortcode.