Poraz proti Istri iz Pule

Na srečanju proti Hrvaškemu klubu iz Pulja se domači igralci niso izkazali. Po grobih napah obrambne vrste so jih gosti nagradili s, kar štirimi zadetki. Kljub porazu pa smo videli tudi dobre strani kanarčkov. Živahna ekipa, ki po novem goji hitro in dinamično igro, ter pritisk na gostujočo ekipo že v njenem kazenskem prostoru. Popraviti pa morajo igro v obrambni vrsti, kjer pa bi vseeno pohvalili odličnega Diabya. Tekma je trajala dvakrat po 60 minut, Koper je priložnost za igro ponudil kar 26 nogometašem,Za rumene je odigral tudi Kebell Suso je 25-letni napadalec iz Gambije, ki je nazadnje igral na Malti, a je že od januarja letos brez kluba.

FC Koper – NK Istra 2:4 (1:1)

Strelca: Nkada in Kebba Suso.

Kanarčki i so proti hrvaškemu prvoligašu odigrali tekmo 2×60 minut. Priložnost je dobilo 26 igralcev, tudi nekateri, ki so na preizkušnji.

Koper prvi polčas: Hvalič, Prce, Diarra, Krajinović, Pabai, Vešner Tičić, Groznica, Kočar, Omladič, Ruedl, Nkada.

Koper drugi polčas: Hvalič, Stanojević, Koderman, Kambič, Diaby, Correia, Silajdžić, Barišić, Osuji, Marsetič, Mulahusejnović. igrali še: Hrvatin, Suso