Popravni za gledalce

Že v soboto kanarčki nadaljujejo prvenstveni boj in pred njimi je težak nasprotnik, ki pa ni nepremagljiv. Spomnimo se, da niso osvojili Bonifike celih, 25 let in še kaj več. Tako slabo ne morejo odigrati, tokrat so pa res dolžni dobre predstave še nekaj tistim gledalcem, ki jih pridejo bodrit. Upam, da so se pogovorili med seboj, si izrekli, kakšno grdo besedo, vendar naj bo to spodbuda za boljše predstave. In še to vzgajajte v delu, ki ste si ga začrtali in misli, da vas rezultati ne bodo razočarali.

FC Koper vs NK Olimpija
24. krog Koper, ŠRC Bonifika Koper 25.02.2023 ob 20.15 Prenos: Sportklub 1

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Bubek Alen (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Klančnik Tomaž (6. sodnik)

Delegat: Levačič Danilo

Prepoved nastopa: Omar Correia

There is no formation associated with this shortcode.