Popravni v četrtek

Prvi poraz kanarčkov v prvenstvu se je žal zgodil na domačih tleh. Priznati moramo, da so tokrat bili naši napadalci nerazpoloženi, potrebno pa je pohvaliti igro ekipe Brava, ki je disciplinirano ustavljala naše napade. Koprčani pa imajo že v četrtek možnost popravnega izpita, ko jim na Bonifiko prihaja ekipa iz Kidričevega. Hud ritem terja svoj davek, vendar je ekipa tokrat dobro sestavljena in vodena. Na klopi pa so igralci željni igre, ki bi lahko rumeni stroj popeljali naprej.

Sodniki:Matković Aleksandar (glavni sodnik), Kasapović Aleksandar (1. pomoč), Švarc Dejan (2. pomoč) , Kajtazović Nejc (4. sodnik) , Sagrković Asmir (5. sodnik) , Obrenović Rade (6. sodnik)
Delegat:Setnikar Gojko

There is no formation associated with this shortcode.

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper1366114
Aluminij131667