Popravni proti Aluminiju

Nesrečen poraz v prejšnjem krogu ni pustil nobenega navijača kanarčkov ravnodušnega. Poraz v zadnjih sekundah srečanja ni prijeten, za to se bodo morali rumeni sedaj osredotočiti na tekmo v sredo. Prihaja Aluminij, ki je prepustil zadnje mesto Gorici, ki jo je premagal v zadnjem 14 krogu. Ekipa Kopra je bila ranjena, ekipa Aluminija povzdignjena, kako pa bo tokrat na Bonifiki. Kakšno udarno zasedbo bo tokrat poslal na igrišče Miran Srebrnič, kajti rotacija proti Muri ni uspela.

Koper – Aluminij

15 krog | Koper, ŠRC Bonifika Koper | 02.12.2020 ob 17.15 Prenos na Planet 2

Sodniki:Balažič Dejan (glavni sodnik), Kovačič Andraž (1. pomoč), Povšnar Dejan (2. pomoč) , Obrenović Rade (4. sodnik), Delegat: Kranjec Sandi

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper945012
Aluminij90544

2 komentarja

    • stojan on 01/12/2020 at 9:30

    se poplnoma strinjam

    • denis on 30/11/2020 at 21:52

    Srebrenič daj najboljše može igrat,ker v nasprotnem ne bo zmage.Pa sej vsi igrajo dve tekmi na teden.Nekateri delajo sedem dni po osem ur na dan.

Komentarji so onemogočeni.