Pomen športa v koprski občini

Župan Mestne občine Koper Boris Popovič je danes v Pretorski palači skupaj s predstavniki koprskih športnih klubov, društev in ekip na novinarski konferenci predstavil vlogo in pomen športa v koprski občini. Kot je ponovno poudaril, Mestna občina Koper vedno je in bo tudi v prihodnje podpirala vse športe in športne klube, ki delujejo na tem območju, hkrati pa bo s sodobno infrastrukturo in vlaganji omogočala nadaljnji razvoj športnega turizma.

Video konferenca vir eKoper- povezava

Novinarska konferenca o sodelovanju MOK z lokalnim športom

Objavil/a eKoper dne 5. junij 2018

 

Preberi več na Regional obala- povezava

 

 

Komentarji 4

Preskoči na obrazec za komentar

  • boris on 6. junij, 2018 at 19:04

  Problem je v prevelikem EGU nekoga, ki bi lahko bil v tem trenutku, ko se je spotaknil v nogometnem klubu Koper zanj na prihodnih volitvah mogoče usoden. Ne FC ampak NK ne akademija ampak MPP, stari grb in ne kozel, rumeno modri in ne fluorescentni so stvari, ki motijo marsikoga. Tradicije se spoštujejo in negujejo še posebej v športu. Veliko klubov je zamenjalo svoje grbe, ko so na oblast prišli novodobni kapitalisti brez duše in srca, ki mislijo da lahko teptajo in uničujejo vse pred seboj. Ni zgodovine pred njimi, obstaja samo njihova, ko pa se dotakneš njih in njihovega EGA skočijo, iščejo in vidijo nasprotnike vse povsod. Tako je sedaj naš župan našel Primorske novice, da preusmeri kritike, ko je zavozil nekaj, kar je bilo nemogoče in prebere zapis v časopisu, ki je resničen in pove marsikaj o delovanju ali nepravilnem delovanju kluba. Ampak iskanje nasprotnikov je hrana koprskega župana, naj omenim novinarko, g. M. Mandariča itd itd. Sedaj so mediji na udaru, seveda Primorske novice so menjale trenerje , igrale na terenu, taktiko, usmerjale upravo in še in še. Sodelovanje z mediji je gospodova specialnost, piši vse lepo in bo v redu. Smo prvi v 4. ligi piši, smo izpadli iz prve lige ne piši, ni licence ne piši, mladina v drugo ligo ne piši. Objektivno obveščanje sodobno novinarstvo je za njega španska vas a za vse so krivi drugi samo on in njegovi pristaši ne.

  • Starinavijač on 6. junij, 2018 at 14:17

  Bo prišel čas, ko bo NK Koper vrnjen koprčanom/kam!!!!!

  Do takrat pa bomo imeli glavobole na račun “nogometnih genijev“😬

  • Starinavijač on 5. junij, 2018 at 21:56

  Za vse mogočnega:

  1.) Vso športno infrastrukturo ste zgradil z občinskim denarjem, kar pomeni, da niste zasebni vlagatelj!
  2.) NK Koper je športno društvo, ne pa zasebni klub, zato niste imeli pravice uničiti članskega moštva in MPP-ja!
  3.) Po vaši zaslugi bo celotna struktura NK Kopra tavala v temi še celo desetletlje!
  4.) Osebno komaj čakam letošnje županske volitve, da se krivici naredi končno konec!

  Športni pozdrav vsem navijačem NK Kopra

   • Mario on 5. junij, 2018 at 22:45

   In 5.) Želim da vsaj ena od mnogih ovadb se prime in gre sedet za vsaj 20 let !

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian