Polovični uspeh v Kranju

Kadeti in mladinci so se danes v zadnji letošnji tekmi pomerili v Kranju. Žal so kadeti izgubili, a kot pravi njihov trener Nedžad Okčič se dvigajo, igrajo bolje, dobri rezultati pa bodo tudi prišli. Danes so po poročanju igrali dobro, ko so si zaslužili neodločen rezultat a žal izgubili. Verjetno pa bo vse skupaj bolje v spomladanskem delu. Varovanci trenerja Samirja Zuliča pa so tekmo dobili, kar je vredno pohvale. Letos si želimo le obstanka, kar ne bo lahko ampak ne pozabimo” Koper, je Koper”.

Kadeti:

Triglav Kranj – FC Koper 2:1 (2:0)

Sodniki:Šabec Nik (glavni sodnik), Plavše Timotej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč)
Delegat:Klinc Jožef
Št. gledalcev:80

Mladinci:

Triglav Kranj – FC Koper 0:1 (0:0)

Sodniki:Fridl Aleš (glavni sodnik), Plavše Timotej (1. pomoč), Gajić Tomislav (2. pomoč)
Delegat:Klinc Jožef
Št. gledalcev:150

Strelec: Rene Piciga 55′