V pokalu naprej

Na edinem prvoligaškem dvoboju v osmini finala Pokala Pivovarna Union med lanskim zmagovalcem Koprom in Domžalami so se napredovanja z 2:0 veselili kanarčki. Po 90 minutah ni bilo zadetkov, v podaljšku pa se je med strelce dvakrat vpisal Andrej Kotnik. Koprčani so jih odprli z zadetkom, Andrej Kotnik je v 94. minuti izkoristil podajo Mateja Palčiča in gostitelje popeljal v vodstvo. Domžalčani so nato krenili v lov na izenačenje, v zadnji minuti pa je Kotnik z drugim zadetkom dokončno odločil zmagovalca. Najboljši strelec kanarčkov je izkoristil podajo Brighta Edomwonyija in nato matiral Gašperja Tratnika.

FC Koper vs NK Domžale 2:0 (0:0) – po podaljšku
Kotnik 94., 120.
Koper: Golubović, Pavlović (91./Koderman), Bilić, Mittendorfer, Palčič, Vešner Tičić (91./Kotnik), Correia (119./Novoselec), Ochieng (78./Fanimo), Krajinović (60./Edomwonyi), Nkada (78./Požeg Vancaš), Osuji.

Domžale: Tratnik, Đurić, Markuš, Offenbacher (62./Kovačević), Repas (70./Husmani), Nwankwo, Podlogar (70./Mutavčić), Pišek (84./Topalović), Brecl (94./Strajnar), Fazlić, Vuk (62./B. Barišić).
Sodnik: Aleksandar Matković (Ravne na Koroškem)


Komentarji 3

  • Kanarino on 08/03/2023 at 6:17

  Naša igra bazira preveč na Krajinoviču in Tičiču, ki zavirata hitro igro. Vrtenje po sredini počasno odigravanje je vzrok slabi igri, kaj slabi sploh ni igre. Je pa bič včeraj viden mali napredek, saj so se borili in želeli napredovati.

  • Oliver on 07/03/2023 at 22:04

  Zmaga ja!!ampak,nič od nogometa slaba igra,počasna.Vezna linija tičic,krajinovic katastrofa!!

  • Oliver on 07/03/2023 at 15:19

  Danes bomo zmagali?

Komentarji so onemogočeni.