Proti Taboru na polno

Po nesrečnem porazu na zadnjem srečanju se Koprčani odpravljajo v Sežano. Taboru grozi pod nogami, kanarčki pa potrebujejo zmago, da bi ostali pri vrhu. Obeta se dobri dvoboj in verjetno se bosta obe ekipi potrudili, da bi odnesli vse tri točke. Rumenim še nekaj malo manjka v igri, da bi bili tisto, kar si želijo v klubu. Navijačem, ki se vračajo in z navdušenjem spremljajo ekipo pa upam, da ne bo zmanjkalo zanosa. Do konca bodo potrebovali pomoč s tribune in upam, da bodo tudi v Sežano prišli v velikem številu. Proti Mariboru je zmanjkalo tisto malo sreče, ki jo v takih dvobojih potrebuješ. Štajerska ekipa je bila v zadnjih minutah zelo nebogljena in je na igrišču delovala zelo panično. Kanarčki so jim s svojo igro pokazali, da so ranljivi. Ne bi prepredal o sodnikih, ki so pri dodali tudi svoj delež na omenjenem srečanju.

CB24 Tabor vs Koper

25 krog Sežana 06.03.2022 ob 15.00 Prenos: Sportklub1
Sodniki: Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Praprotnik Jure (6. sodnik)

Delegat: Knafelc Borut