Po zmago v Celje

Po neuspehu doma proti Domžalam je enostavno v igri proti ekipi Celja pokazati nekaj več kot do sedaj in vknjižiti vse tri točke. Upam, da so se igralci, vodstvo ter stroka nalili čistega vina in se dogovorili o preostalih dveh tekmah, kaj je potrebno storiti. Osvojiti čim večje število točk, in ne dovoliti, da o naši usodi odločajo drugi.

Celje vs Koper

13. maj 2023, ob 20.15

Neposredni prenos: Sportklub 1

Prepoved nastopa: Ivan Novoselec

Sodniki:Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Kovačič Andraž (2. pomoč) , Matoša Martin (4. sodnik) , Obrenović Rade (5. sodnik) , Mertik Bojan (6. sodnik)
Delegat:Germič Dejan

1 komentar

    • Semedelčan on 10/05/2023 at 16:45

    Ne razumem, zakaj niso v prvi postavi Barišič, Kotnik, Benedičic. A ja niso všeč nekomu. Skavting je na nuli. Prav ugotavljajo konentatorji, da to ni naš Koper. Od ekipe, ki je igrala hiter in napadalen nogomet je ostalo, samo še podajanje nazaj. Žalostno.

Komentarji so onemogočeni.