Po ugoden rezultat

Koper bo sezono odprl proti doma izrednemu tekmecu v Kidričevem, zato kanarčkom ne bo lahko. Vsako tekmo bodo morali igrati na zmago in nič drugače ne bo v Kidričevem. Upamo, da je močno spremenjena ekipa dobro pripravljena za začetek prvenstva. Od vodstva do trenerjev in igralcev bodo morali narediti vse, da uspešno odprejo sezono.

Trener Kopra pred srečanjem za uradno stran kluba

Trener, Zoran Zeljković: »Veseli me da smo iz tekme v tekmo boljši, sedaj gre zares in napredek bo potrebno pokazati tudi v prvenstvu, smo na pravi poti. Trenutno je vse v najlepšem redu, čeprav bomo potrebovali še nekaj časa, da se popolnoma uigramo, smo pa pripravljeni na začetek prvenstva. Trenerja Aluminja zelo dobro poznam, tudi iz časov druge lige, njegove ekipe vedno delujejo dobro na igrišču, zato pričakujem zahtevno in trdo tekmo.«

Verjetna postava

There is no formation associated with this shortcode.