Po premoru v Stožice

Koprčani so bili primorani izpustiti srečanje proti Domžalam zaradi evropskih obveznosti le teh. Kanarčki pa niso prepustili odmor, da ne bi odigrali dve prijateljski tekmi. Z večnimi tekmeci Izolčani smo odigrali neodločeno v Trstu proti Triestni pa izgubili z minimalnim rezultatom. Ljubljana v nedeljo pa bo novi preizkus za prenovljeno moštvo trenerja Zeljkoviča. Dobri dosedanji rezultati so nas navdihnili, da bomo tudi tokrat uspešni in nepremagani, Srečanje si bomo lahko ogledali na Šport TV ob 20,15.

Sodniki: Šmajc David (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Kordež Grega (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik) , Kajtazović Nejc (5. sodnik) , Perić Dragoslav (6. sodnik)
Delegat: Levačič Danilo

Verjetna postava:

There is no formation associated with this shortcode.

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Olimpija 361771256
Koper361271738