Po premoru proti Muri

Ritem tekmovanja se stopnjuje, prvenstvo je v popolnem teku in kanarčki bodo v mesecu aprilu odigrali pet tekem. Igralci se marljivo pripravljajo, nekateri igralci so poškodbe sanirali tako, da bo trener Zeljkovič imel na voljo boljšo izbiro. Mura je nasprotnik, ki v zadnjem času prihaja v lansko formo in bo zelo zahteven nasprotnik. Toda Koprčani imajo ekipo, ki jo ne sme podcenjevati nihče. Pomembno srečanje za nadaljevanje prvenstva, ki bo v marsičemu dal vpogled za nadaljevanje v prvenstvu in pokalu, ki se nevzdržno približuje. Naj pripomnimo, da si želimo igranja v Evropskih pokalih za to bo potrebno garati na vsaki prihajajoči tekmi.

Mura :Koper

29. krog. 2.04.22 Prenos Sportklub 1 ob 17.30.
Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Černe Tomaž (2. pomoč) , Halilović Denis (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Balažič Dejan (6. sodnik)
Delegat: Žalik Danijel

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Mura732211
Koper72239

There is no formation associated with this shortcode.