Po potrditev serije

Koprčani so odigrali v reprezentančnem premoru prijateljsko srečanje proti Reki in se tudi istočasno pripravljali na nadaljevanje prvenstva. V Domžalah se bodo v nedeljo pomerili proti novincu v ligi iz Radomelj, ki pa je s sedanjimi rezultati opozoril, da bo trd oreh za vsakega tekmeca. Vendar “kanarčki”, ki so trenutno najboljša ekipa se ne misli predati in kot je večkrat trener Zeljkovič dejal, da gremo iz tekme v tekmo in to je do sedaj prinašalo dobre rezultate.

Sodniki: Perić Dragoslav (glavni sodnik), Salkić Alen (1. pomoč), Brezar Davor (2. pomoč) , Sagrković Asmir (4. sodnik) , Borošak Alen (5. sodnik) , Balažič Dejan (6. sodnik)
Delegat: Komel Otmar

Prepoved nastopa: Lamin Colley

Zoran Zeljković, trener FC Koper: “Tako kot vsaka bo tudi ta tekma težka. Radomljani so bili to sezono vsakokrat vsaj enakovreden, če ne boljši nasprotnik. Glede na prikazano imajo premalo točk. Gotovo bo težko, a se bomo dobro pripravili in verjamem, da lahko domov prinesemo tri točke.”

There is no formation associated with this shortcode.

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Kalcer Radomlje82067
Koper860220