Po Olimpiji še Maribor

Tempo v prvenstvu ne pojenja in počasi prihajamo v sklepno fazo, ko bo vsaka točka še kako vplivala na končni vrstni red. Kanarčki so imeli veliko možnost vzeti vse tri v Ljubljani a se je nam pripetila nepotrebna napaka v končnici srečanja. Maribor pa prihaja v Koper s prednostjo treh točk in upanjem, da to še povečajo. Koper je z ne igranjem Jelič Balte in poškodbe Žana Žužka vsekakor oškodovani, a bodo morali za te najti pravo zamenjavo. V četrtek pa bodo kanarčki potrebovali tudi vašo podporo in tako vabim vse na našo Bonifiko.

Koper – Maribor

24 krog Koper, ŠRC Bonifika Koper 03.03.2022 ob 17.30 Prenos: Šport TV
Sodniki:
Kajtazović Nejc (glavni sodnik), Žunič Matej (1. pomoč), Kasapović Aleksandar (2. pomoč) , Balažič Dejan (4. sodnik) , Šmajc David (5. sodnik) , Perić Dragoslav (6. sodnik)
Delegat:
Pokovec Vinko

Vse tekmetekmezmageneodločeniporazigoli
Koper8619274089
Maribor86402719152
Verjetna postava

Prepoved nastopa: Ivan Borna Jelić Balta