Po Celju še Olimpija

Koprčani nadaljujejo z dobrimi igrami in po uvrstitvi v finale pokala doma na Bonifiko pričakujejo Ljubljansko Olimpijo. Pred sabo imajo še pet tekem, če so iz pravega testa za končno slavje, pa bo jasno že po prvi v nedeljo. Srečanje proti Olimpiji bo vsekakor zanimivo in v primeru zmage, bi kanarčki verjetno že bili z eno nogo v evropskih tekmovanjih. Skrbi nas samo ne taktično delegiranje sodniške organizacije, ki je dodelila sodnika za tekmi konkurentoma za prvo mesto, Večina navijačev obeh klubov je bilo delegiranje sodnika Ponisa in Vinčeca nepremišljeno dejanje. Ampak potrebno jima bo zaupati, da bodo nalogo opravila z odliko. Olimpija bo trd oreh, vendar rumeni igrajo všečno in neobremenjeno in to bo verjetno privabilo nekaj več gledalcev na tribune Koprskega stadiona.

Koper : Olimpija
24. april 2022, ob 20.15
Neposredni prenos: Sportklub 1

Sodniki:
Vinčić Slavko (glavni sodnik), Klančnik Tomaž (1. pomoč), Vukan Robert (2. pomoč) , Jug Matej (4. sodnik) , Perić Dragoslav (5. sodnik) , Kordež Grega (6. sodnik)

Delegat:Komel Otmar