Parodija nogometa na Bonifiki

Danes so se koprčani poigrali z zadnjeuvrščeno ekipo iz Rakeka. Toča zadetkov v prvem polčasu in prav toliko v drugem nam da vedeti na kašnem nivoju se igra nogomet v primorski ligi. To so ampak brez zamere ekipe, ki se zberejo v nedeljo po maši, in igrajo kot  bi rekel naš ištro samo za svoj gušt. In tu ni več kaj dodati le  potrebno je povedati, kam ste nas ………

FC Koper – NK Rakek  24:0 (11:0)

Strelcii za Koper: Tomič 6, Plazonja 5, Štromajer 3, Pirjevec 3, Beganovič 3, Šantič 1, Opara 1, Fatič 1, Suzuki 1.

Gledalcev 60

Komentarji5

Preskoči na obrazec za komentar

  • Yota on 2. 4. 2018 at 7:48

  Vse lepo in prav, ampak malo športnega duha jim ne bi škodilo. Mariboru ali Olimpiji se natrese čim več golov, ne pa amaterjem, ki nimajo niti za burek. In vse to, da se lahko hvalijo kako so kvaliteni. Patetično in obenem vredno obžalovanja……..

  • Odgovor on 1. 4. 2018 at 8:07

  Parodija in porcija kot je ne pomnimo niti bivsi mladinci Kopra je bila dejansko v Domzalah. Mladinci in kadeti skupaj DOBILI 13 komadov. Kdo je kriv in kam gre ta podmornica na premog? Sem reku,lahko pripeljete Murinjota,ma dokler tam odloca gospa bo tako.

  • Tifozi1987 on 31. 3. 2018 at 20:13

  Uprava ODSTOPI!!!!

  Poponjovič, Valenčič & kompanija…..marš u 3pm!!!!!
  Jebala vas cela komunala Marjetica!!!!

  • Akademija on 31. 3. 2018 at 20:09

  Cirkus na Bonifiki, cirkus v Domžalah…. ampak vse je v redu. Kaj bi kritizirali 24 dali člani mladi prejeli 8 ne vem kdaj smo jih toliko prejeli ali dali, ampak je v redu. Popofani se bodo sigurno razpisali…drugi pa se spomnite na volitve, ki bodo zelo kmalu in ne pozabit kdo nam je ukradel klub.

  • Starinavijač on 31. 3. 2018 at 19:17

  Banda lopovska, uničili ste NAŠ klub!
  Uprava SRAMOTA!

Komentarji so onemogočeni.

EnglishSlovenian