Padel tudi Bravo

Koprčani so danes na Bonifiki premagali ekipo Brava z dve proti nič. Obračun v prvem polčasu ni ponudil veliko. Nekoliko boljši so bili gostje iz Ljubljane, ki pa premoči niso izkoristili. So pa v 38. minuti povedli kanarčki prek Žana Benedičiča. V nadaljevanju smo videli nekoliko bolj živahno igro, toda nobena od ekip si ni pripravila resnejše priložnosti. Koper je v 69. minuti prek prvega strelca Andreja Kotnika, ki je odlično zaključil akcijo in postavil končni izid srečanja. So pa kasneje Koprčani po nekaterih menjavah izgubili ritem igre a le uspeli ter zmagali sedmič v tem prvenstvu.

KOPER – BRAVO 2:0 (1:0)
Benedičič 38., Kotnik 69.

Sodnik: Dragoslav Perić
Koper: Golubović, Pavlović, Kambič (61./Palčič), Prce, Novoselec, Benedičič (80./Mittendorfer), Vešner Tičić, Požeg Vancaš, Osuji (75./Kolobarić), Kotnik (75./Krajinović), Edomwonyi (46./ Šipovac).

Bravo: Lubej Fink, Križan, Jakšić (83./Trontelj), Milić, Kavčič, Nsana (71./Maružin), Trdin, Kramarič, Kurtović, Svetlin, Flakus Bosilj (80./Šaranić).